Про поліклініку

Дорослим

Дітям

Лікарі

Прейскурант

Реєстратура

Контакти

068

Дитяча стоматологія у Дніпрі.

Консультація дитячого стоматолога


У дитячій стоматології чільне місце посідають питання лікування основних стоматологічних захворювань:
  • карієсу та його ускладнень,
  • хвороб пародонту
  • та захворювань слизової оболонки порожнини рота
Відомо, що карієс та патології пародонту є головними причинами втрати зубів та розвитку захворювань внутрішніх органів та систем органів, так званого хроніосепсису ротової порожнини.
Хвороби слизової оболонки ротової порожнини, як самостійні, так і симптоматичні є першими ознаками порушення загального стану організму дитини, відображають патології шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи, ендокринної системи та ряд інших порушень.


Перше знайомство дитини з дитячим стоматологом (Дніпро) має бути в ранньому віці, буквально з моменту народження. При появі перших зубів дуже важливо почати правильно доглядати їх. До трьох років у догляді за зубами дитині мають допомагати батьки. Допомагаючи доглядати порожнину рота, батьки водночас і повинні навчити свою дитину правильної гігієни порожнини рота, яка повинна проводитись двічі на день – вранці та ввечері.Гігієна ротової порожнини є основним аспектом здоров'я зубів. Важливу роль попередженні розвитку карієсу та її ускладнень грає профілактика. Одним із найбільш ефективних способів профілактики карієсу є процедура герметизації фісур. Герметизація фісур проводиться відразу після прорізування корінних зубів і протягом перших трьох років після прорізування корінних зубів.


Профілактичні аспекти сформують у дитини позитивні асоціації з відвідуванням кабінету дитячого стоматолога, не дадуть розвитку боязні відвідування стоматолога. Адже початок спілкування з лікарем у дитини не буде пов'язаний з болем, якщо йдеться про профілактику. У доброзичливій обстановці лікареві буде набагато легше зрозуміти і побачити проблеми, навчити правильній гігієні ротової порожнини, можливо виявити погані звички. Дитину в жодному разі не можна лякати лікарем стоматологом, інакше цей страх залишиться на все життя і стане дуже великою перешкодою у спілкуванні дитини (а потім, вже й дорослої людини) і лікаря-стоматолога.

Відвідувати кабінет дитячого стоматолога (у Дніпрі) дитині необхідно два-чотири рази на рік. Більш конкретно, про кількість консультацій, вам скаже лікар – дитячий стоматолог (Дніпро) після огляду. Кількість відвідувань дитиною кабінету дитячого лікаря стоматолога залежить стану порожнини рота.

Детская стоматология имеет ряд особенностей и методик, которые очень отличаются от взрослой стоматологии. Во время осмотра маленького пациента, доктор - детский стоматолог должен обратить внимание на возраст ребёнка и эмоциональное состояние.
Наиболее распространённым заболеванием в стоматологии является кариес и его осложнения. Среди родителей бытует мнение, что молочные зубы лечить не стоит или не обязательно. Однако это не правильно. Преждевременная потеря молочных зубов может спровоцировать серьёзные проблемы с формированием постоянных зубов.  Преждевременное выпадение или вырывание молочных зубов принудительно (когда другого выхода у стоматолога нет, в связи с сильным воспалением десны и глубоким кариесом, когда велика вероятность повреждения зародыша коренных зубов) может привести к патологии зубов и зубного ряда.
Консультационную и лечебную помощь, в «Стоматологической поликлиники №1», каждому обратившемуся туда маленькому пациенту, предоставляет высококвалифицированный детский врач стоматолог Днепр. Все доктора - детские стоматологи, работающие в нашей детской стоматологии регулярно проходят сертификацию, изучают новые методики лечения стоматологческих болезней у детей.

На базі дитячого стоматологічного відділення КУ «Стоматологічна поліклініка №1 ДМР (дитяча стоматологія Дніпро) функціонують:
  • Дитячі терапевтичні відділення, які проводять лікування основних стоматологічних захворювань – карієс та його ускладнення, захворювання пародонту та слизової оболонки порожнини рота.
  • Дитяче хірургічне відділення, яке проводить видалення молочних та постійних зубів, пластику вуздечка губи та язика.
  • Дитяче ортодонтичне відділення, яке проводить профілактику та попередження викривлення та неправильного прорізування зубів, виготовлення будь-яких ортодонтичних конструкцій, виправлення прикусу.
  • Відділення невідкладної допомоги, яке надає термінову стоматологічну допомогу та видалення зубів дітям – у нічний час, у вихідні та святкові дні.

Дитячі лікарі стоматологи постійно проводять планові огляди та беруть участь у програмах з питань профілактики стоматологічних захворювань.
У нашому медичному закладі – дитяча стоматологія Дніпро – дотримуються всіх принципів асептики та антисептики у стоматології. Особлива увага приділяється однією з найважливіших частин нашої роботи – дезінфекції та стеріалізації інструментів. Стериалізація інструментарію проводиться у центральному стеріалізаційному відділенні нашої поліклініки. Для кожного інструменту використовується одноразове впакування, яке захищає стерильний інструмент від будь-якого зовнішнього впливу.
Діє програма Анти-СНІД та Анти-гепатит.

Статтю написала
лікар стоматолог
Денискіна Тетяна 
Вікторівна

Детальніше про лікаряЗаплануйте Ваш візит

-->