Про поліклініку

Дорослим

Дітям

Лікарі

Прейскурант

Реєстратура

Контакти

Дорослим: пр.Д.Яворницького, 12   Дітям:вул.Шевченко,6а 

Дитяча стоматологія у Дніпрі.

Консультація дитячого стоматолога


У дитячій стоматології чільне місце посідають питання лікування основних стоматологічних захворювань:
  • карієсу та його ускладнень,
  • хвороб пародонту
  • та захворювань слизової оболонки порожнини рота
Відомо, що карієс та патології пародонту є головними причинами втрати зубів та розвитку захворювань внутрішніх органів та систем органів, так званого хроніосепсису ротової порожнини.
Хвороби слизової оболонки ротової порожнини, як самостійні, так і симптоматичні є першими ознаками порушення загального стану організму дитини, відображають патології шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи, ендокринної системи та ряд інших порушень.


Перше знайомство дитини з дитячим стоматологом (Дніпро) має бути в ранньому віці, буквально з моменту народження. При появі перших зубів дуже важливо почати правильно доглядати їх. До трьох років у догляді за зубами дитині мають допомагати батьки. Допомагаючи доглядати порожнину рота, батьки водночас і повинні навчити свою дитину правильної гігієни порожнини рота, яка повинна проводитись двічі на день – вранці та ввечері.Гігієна ротової порожнини є основним аспектом здоров'я зубів. Важливу роль попередженні розвитку карієсу та її ускладнень грає профілактика. Одним із найбільш ефективних способів профілактики карієсу є процедура герметизації фісур. Герметизація фісур проводиться відразу після прорізування корінних зубів і протягом перших трьох років після прорізування корінних зубів.


Профілактичні аспекти сформують у дитини позитивні асоціації з відвідуванням кабінету дитячого стоматолога, не дадуть розвитку боязні відвідування стоматолога. Адже початок спілкування з лікарем у дитини не буде пов'язаний з болем, якщо йдеться про профілактику. У доброзичливій обстановці лікареві буде набагато легше зрозуміти і побачити проблеми, навчити правильній гігієні ротової порожнини, можливо виявити погані звички. Дитину в жодному разі не можна лякати лікарем стоматологом, інакше цей страх залишиться на все життя і стане дуже великою перешкодою у спілкуванні дитини (а потім, вже й дорослої людини) і лікаря-стоматолога.

Відвідувати кабінет дитячого стоматолога (у Дніпрі) дитині необхідно два-чотири рази на рік. Більш конкретно, про кількість консультацій, вам скаже лікар – дитячий стоматолог (Дніпро) після огляду. Кількість відвідувань дитиною кабінету дитячого лікаря стоматолога залежить стану порожнини рота.

Дитяча стоматологія має низку особливостей та методик, які дуже відрізняються від дорослої стоматології. Під час огляду маленького пацієнта лікар - дитячий стоматолог повинен звернути увагу на вік дитини та емоційний стан.
Найбільш поширеним захворюванням у стоматології є карієс та його ускладнення. Серед батьків існує думка, що молочні зуби лікувати не варто чи не обов'язково. Однак це неправильно. Передчасна втрата молочних зубів може спровокувати серйозні проблеми із формуванням постійних зубів. Передчасне випадання або виривання молочних зубів примусово (коли іншого виходу у стоматолога немає, у зв'язку з сильним запаленням ясен та глибоким карієсом, коли велика ймовірність пошкодження зародка корінних зубів) може призвести до патології зубів та зубного ряду.
Консультаційну та лікувальну допомогу, у «Стоматологічній поліклініці №1», кожному маленькому пацієнтові, який звернувся туди, надає висококваліфікований дитячий лікар стоматолог Дніпро. Всі лікарі – дитячі стоматологи, які працюють у нашій дитячій стоматології регулярно проходять сертифікацію, вивчають нові методики лікування стоматологічних хвороб у дітей.
На базі дитячого стоматологічного відділення КУ «Стоматологічна поліклініка №1 ДМР (дитяча стоматологія Дніпро) функціонують:

Дитячі лікарі стоматологи постійно проводять планові огляди та беруть участь у програмах з питань профілактики стоматологічних захворювань.
У нашому медичному закладі – дитяча стоматологія Дніпро – дотримуються всіх принципів асептики та антисептики у стоматології. Особлива увага приділяється однією з найважливіших частин нашої роботи – дезінфекції та стеріалізації інструментів. Стериалізація інструментарію проводиться у центральному стеріалізаційному відділенні нашої поліклініки. Для кожного інструменту використовується одноразове впакування, яке захищає стерильний інструмент від будь-якого зовнішнього впливу.
Діє програма Анти-СНІД та Анти-гепатит.

Статтю написала
лікар стоматолог
Денискіна Тетяна 
Вікторівна

Детальніше про лікаряЗаплануйте Ваш візит

-->