Про поліклініку

Дорослим

Дітям

Лікарі

Прейскурант

Реєстратура

Контакти

068

Відділення дитячої терапевтичної стоматології

Лечение зубов детям


Справжнім головним болем для батьків стає лікування зубного болю у дітей… Адже їхні зубки вимагають особливої уваги та підходу.
Особливості дитячої терапевтичної стоматології полягають у низці відмінностей від методик та підходів лікування дорослого пацієнта. Організм дитини досить швидко зростає, формуються органи та внутрішні системи, тому специфіка лікування зубів дітям може кардинально відрізнятись від методів, які стоматологи використовують для дорослих пацієнтів. До того ж дитячі стоматологічні захворювання протікають інакше.
З раннього віку батькам необхідно стежити за зростанням зубів у дитини. На жаль, батьки звертаються до дитячого стоматолога до дитячої зубної поліклініки (Дніпро), коли у дитини є скарги на біль, а це ознака захворювання зубів. У такій ситуації стривожені батьки наводять на прийом наляканої дитини, що ускладнює лікування зубів. Внаслідок цього - у дитини формується негативне ставлення до стоматології та небажання лікуватися у майбутньому та звертатися до дитячої зубної поліклініки.

Щоб не відбувалося остраху лікування зубів у дітей, необхідно своєчасно проводити лікувально-профілактичні заходи, звернувшись до дитячої зубної поліклініки своєчасно.

Вперше дитина має відвідати дитячого стоматолога на першому році життя. Під час цього огляду дитячий стоматолог проводить огляд порожнини рота дитини, навчає батьків як правильно доглядати зубки дитини.
Далі необхідно відвідувати дитячу зубну поліклініку 1 раз на 3 місяці та 1 раз на півроку, залежно від індивідуальних особливостей здоров'я малюка. Динамічне спостереження дозволяє регулювати зростання та розвиток щелеп, органів порожнини рота, виявляти ранні форми захворювань та запобігати їх ускладненню, проводячи лікування зубів дітям вчасно.
Більшість батьків вважають, що молочні зуби лікувати не потрібно… Це помилка! Каріозні зуби - це джерело інфекції та захворювання носоглотки, до того ж при своєчасному зверненні до дитячого стоматолога в дитячу зубну поліклініку, можна зробити втручання (лікування зубів дітям) безболісно.

Регулярне відвідування дитячого стоматолога дозволить:

  • у плановому порядку привести до належного стану ротову порожнину дитини,
  • своєчасно провести профілактику щодо карієсу зубів та аномалій прикусу,
  • створити сприятливі умови для формування та дозрівання тканин зуба та пародонту.

Пам'ятайте, що запобігти захворюванню завжди легше, ніж у майбутньому його лікувати!

Важливим завданням відвідання дитячого стоматолога є психо-емоційна адаптація дитини до стоматологічного прийому. Звикаючи регулярно відвідувати дитячих стоматологів, приходить у дитячу зубну поліклініку – дитина позбавляється страхів і навчається правильним гігієнічним навичкам. Якщо батьки приділяють увагу культурі красивої усмішки, то проблем зі здоров'ям зубів не буде.

Пам'ятайте, що здорові зуби це не лише гарна усмішка, а запорука здоров'я Вашої дитини у майбутньому!

Дитячий стоматолог-терапевт – це лікар, який забезпечує якісне лікування таких захворювань:

  • карієс та його ускладнення (пульпіт та періодонтит)молочних та постійних зубів,
  • а також проводить профілактичні заходи, як герметизацію зубів-це запечатування природних ямок постійних зубів.

Чекаємо на Вас у стінах нашої дитячої зубної поліклініки в Дніпрі, де зібрано команду дитячих лікарів стоматологів, які грамотно проконсультують, нададуть необхідну медичну стоматологічну допомогу, розкажуть все про правильну профілактику захворювань зубів у дітей

Статтю написала
Денискина Тетяна
Вікторівна


Детальніше про лікаряЗаплануйте Ваш візит

-->