Про поліклініку

Дорослим

Дітям

Лікарі

Прейскурант

Реєстратура

Контакти

Хірургічна стоматологія

Стоматологічна полікліника №1 - Весь спектр стоматологічних амбулаторних послуг для дорослих та дітей

КНП«Стоматологічна поліклініка 1» ДМР працює понад півстоліття і була першою спеціалізованою стоматологічною установою у місті Дніпропетровську. На сьогоднішній день вона є найбільшою та найпотужнішою стоматологічною поліклінікою в Дніпрі, в якій працює висококваліфікований лікарський склад.

У поліклініці здійснюється повний спектр стоматологічних амбулаторних послуг дорослому та дитячому населенню, а саме лікування некаріозних хвороб зубів, неускладненого та ускладненого карієсу, захворювань тканин парадонту та слизової оболонки порожнини рота, проводяться малі хірургічні операції.

У стоматології 1 проводиться весь спектр реабілітаційних заходів щодо відновлення жувальної ефективності, а саме протезування зубів від простого до складного, тобто від штампованих коронок до цільнолитих з металопластмасовим або металокерамічним облицюванням; від простих знімних пластинкових протезів до бюгельного протезування на складних системах фіксації; протезування на імплантах.
Стоматологічна поліклініка №1 оснащена сучасним рентгендіагностичним обладнанням.

Поліклініка використовує у лікуванні стоматологічних захворювань як класичні, і сучасні фізіотерапевтичні процедури.
КНП «Стоматологічна поліклініка 1» ДМР надає висококваліфіковану стоматологічну допомогу понад 240 000 населення міста Дніпро. Потужність стоматології становить до 470 осіб за зміну.

На базі стоматологічної поліклініки №1 у Дніпрі функціонує відділення дитячої стоматології, що надає: терапевтичну, хірургічну, ортодонтичну та ургентну стоматологічну допомогу дітячому населенню віком від 0 до 18 років.

Варто відзначити, що навіть найсучасніші методи лікування не скасовують дбайливого ставлення до свого стоматологічного здоров'я у пацієнтів.
Одним з основних методів профілактики стоматологічних захворювань є професійна гігієна ротової порожнини двічі на рік, індивідуальний підбір засобів гігієни порожнини рота (зубна щітка, зубна паста, ополіскувач), правильні методики проведення індивідуальної гігієни, правильне збалансоване харчування, відмова від шкідливих звичок.
Усьому цьому навчать, покажуть та розкажуть, якщо необхідно проведуть усі лікувальні заходи у стоматологічній поліклініці №1 у Дніпрі.

Стоматологія №1 Дніпро – перші з першого дня!

Заплануйте Ваш візит

-->