Про поліклініку

Дорослим

Дітям

Лікарі

Прейскурант

Реєстратура

Контакти

Ортопедична стоматологія

Сучасні методи лікування захворювань пародонту

Особливості розвитку хвороб пародонту у кожного свої, тому насамперед лікування базується на індивідуальному підході до пацієнта. Воно повинно мати комплексний характер і включати не тільки усунення симптомів захворювання ясен, але і нормалізацію тканин пародонту, вплив на загальний стан пацієнта.

1 Місцеве лікування захворювань пародонту

Усунення місцевих симптомів запалення ясен є найпершим етапом лікування захворювань пародонту. Проводиться видалення зубного каменю, санація порожнини рота, пломбування уражених карієсом зубів, зішліфування гострих країв та заміна протезів неправильної конструкції. Місцеве лікування захворювань пародонту включає вплив на запальний процес і щоденну гігієну порожнини рота відповідно до рекомендацій лікаря пародонтолога.

2 Ортопедичне лікування пародонту

Ортопедичне лікування захворювань пародонту проводиться на підставі поставленого діагнозу і після усунення місцевих симптомів запалення ясен. Це пришліфовування та реставраційне нарощування зубів, у деяких випадках при захворюваннях пародонту застосовується тимчасове шинування. Дана методика сприяє поліпшенню кровообігу в тканинах пародонту та усунення травмуючого навантаження під час їди.

3 Хірургічні методи лікування пародонту

Хірургічне лікування ясен найчастіше відіграє основну роль при комплексному лікуванні захворювань пародонту. Хірургія пародонту дозволяє усунути вогнище запалення в м'яких тканинах ясен і усунути руйнування альвеолярної кістки. Хірургічне втручання включає кюретаж (очищення ясенної кишені від зубного каменю), клаптеві операції та операції з корекції пародонту передніх зубів. Необхідність в оперативному втручанні визначається ступенем ураження тканин та глибиною парадонтальної кишені.

4 Комплексне лікування пародонту

Як показує практика, найефективнішим є комплексне лікування запальних захворювань пародонту. Методика включає в себе заходи щодо місцевої, ортопедичної та хірургічної терапії. План лікування запалення ясен складається індивідуально для кожного пацієнта і поряд з усуненням причин захворювання включає загальний вплив на організм. Завдяки комплексному лікуванню захворювань пародонту посилюється вплив терапії, підвищується ефективність лікування та знижується ризик виникнення ускладнень.


У КНП «Стоматологічна поліклініка 1» ДМР пропонуємо різні варіанти, залежно від індивідуальних особливостей кожного пацієнта. Це дозволяє нашим лікарям підбирати оптимальні варіанти проведення ортопедичного лікування індивідуально для кожного з пацієнтів, повністю відновлювати естетичність та функції зубних рядів, гарантувати відмінний довгостроковий результат.

 

Статтю написала
лікар - стоматолог
Аняйкіна Ірина Петрівна


Детальніше про лікаряЗаплануйте Ваш візит

-->