Про поліклініку

Дорослим

Дітям

Лікарі

Прейскурант

Реєстратура

Контакти

Терапевтична стоматологія

Консультація лікаря стоматолога в Дніпрі

Терапевтична стоматологія - це безболісне лікування зубного болю, відновлення зубів за допомогою сучасних пломбувальних матеріалів, профілактика та лікування як карієсу, його ускладнень, так і некаріозних захворювань.
Стоматолог-терапевт – це саме той лікар, який повинен мати повну картину стоматологічного здоров'я Вашої ротової порожнини та спостерігати за її станом протягом усього життя. У нашій поліклініці терапевти-стоматологи займаються профілактикою, а також сучасним, якісним та безболісним лікуванням зубів. Проходити огляд у лікаря-стоматолога-терапевта рекомендовано регулярно, кожні півроку.

Огляди проводяться з метою своєчасного виявлення захворювань ротової порожнини та проведення профілактичних чисток (зняття зубного каменю, комплексна гігієна ротової порожнини). У разі виникнення потреби в хірургічному втручанні та/або протезуванні стоматолог-терапевт направить Вас до іншого вузького спеціаліста, такого як стоматолог-хірург або стоматолог-ортопед.

Для наших стоматологів-терапевтів дуже важливим є перше знайомство з пацієнтом та його стоматологічний статус. Саме для цієї мети перше відвідування наші лікарі пропонують почати з консультації, якщо не йдеться про гострий зубний біль. Живе спілкування з лікарем та виклад ваших скарг та побажань - ключ до успішного лікування та відмінного тандему "лікар-пацієнт". У ході консультативного прийому лікарі нашої поліклініки проводять огляд не тільки ротової порожнини, де точно зможуть зорієнтувати вас у проблемах, які вже виникли з вашими зубами або зможуть правильно скоординувати ваші дії для запобігання певним стоматологічним захворюванням, а й зовнішній огляд шкірних покривів, м'яких тканин та слизових оболонок. Адже, як відомо, обличчя та ротова порожнина - дзеркало організму. У це ж відвідування ви зможете поставити всі питання, які залишилися для вас незрозумілими або повністю не розкритими. Наприкінці огляду та розмови ви отримаєте кваліфіковано складений план лікування та рекомендації про раціональну гігієну порожнини рота.

Ви все ще замислюєтеся, де краще лікувати зуби - безболісно, використовуючи сучасні методики?

Досвідчені працівники нашої поліклініки допоможуть Вам у цьому! Не прирікайте себе на тривалий шлях лікування - від нього може врятувати простий регулярний огляд!

Стоматолог-терапевт – це лікар, який забезпечує безболісне та якісне лікування таких захворювань, як карієс та його ускладнення (пульпіт та періодонтит), а також проводити професійну гігієну порожнини рота. Для цього лікарі використовують сучасні методи діагностики та лікування стоматологічних патологій.
Проходити огляд та консультацію у лікаря-стоматолога-терапевта рекомендовано регулярно, кожні півроку. Огляди проводяться з метою своєчасного виявлення та попередження захворювань ротової порожнини.

Консультація стоматолога - терапевта включає:

 • Огляд пацієнта (зовнішній огляд, огляд ротової порожнини)

• Визначення гігієнічного індексу, рекомендації щодо підбору засобів гігієни порожнини рота

• Діагностика за допомогою сучасних методів дослідження (рентгенограма, ортопантомограма, комп'ютерна 3D діагностика)

• Постановка діагнозу та визначення плану лікування з використанням сучасних технологій.

• У складних клінічних ситуаціях залучення лікарів – стоматологів-хірургів, ортопедів, парадонтологів.

Статтю написала
лікар - стоматолог
Бачинська Тамара Леонідівна


Детальніше про лікаряЗаплануйте Ваш візит

-->