Про поліклініку

Дорослим

Дітям

Лікарі

Прейскурант

Реєстратура

Контакти

Терапевтична стоматологія

Художня реставрація зубів у Дніпрі

Маючи здорову і білу посмішку людина здатна при першій зустрічі справити максимально позитивне і спонукає співрозмовника - чи то перше знайомство або ж ділова зустріч. За статистикою при зустрічі люди у 47% випадків першою помічають посмішку, далі вже йдуть очі – 31%, запах – 11%, одяг – 7%, волосся – 4%.
Красива посмішка – це, насамперед, впевненість у собі.

На сьогоднішній день, на жаль, багато людей мають проблеми із фронтальною групою зубів.

Причини цієї проблеми можуть бути різні, найчастіше це:

  • погана гігієна,
  • зруйновані бічні ділянки зубного ряду,
  • не правильний спосіб життя.

Але також можна відзначити, що люди запускають свої зуби, просто через не знання вирішення цієї проблеми. Багато хто навіть не помічає початку проблем із зубами, т.к. мають неправильне поняття про гігієну порожнини рота та чищення зубів. Адже не всі батьки зможуть правильно навчити дитину таким правилам, не знаючи їх. Як то кажуть: «Все починається з дрібниць».

Тому найправильнішим рішенням є знайти грамотного лікаря-стоматолога, який би навчив і стежив за здоров'ям ротової порожнини регулярно, мінімум раз на 6 місяців.

А тепер трохи про те, як же все-таки можна зробити усмішку красивою?

Допомогти вам у цьому зможе лише лікар-стоматолог. Спираючись на індивідуальний підхід до кожного пацієнта, лікар вибере правильний спосіб відновлення зубів.
Одним із них може бути художньо-естетична реставрація передніх зубів (художня реставрація зубів, естетична реставрація передніх зубів). Цей метод відновлення коронки зуба за допомогою пошарової техніки нанесення композитного матеріалу, підбираючи правильний колір, спираючись на анатомію та колір сусідніх зубів.
Процедуру – художня реставрація зубів – можна виконувати одразу у кріслі лікаря – стоматолога, без попередніх етапів і тому цей метод ще називається прямою реставрацією.
Також існує метод непрямої реставрації. Він вимагає більше візитів та займає більше часу, т.к. коронка зуба відновлюватиметься індивідуальною конструкцією, виготовленою в зубо-технічній лабораторії.
Вибір методики залежить від вихідної ситуації в ротовій порожнині і кожна з них має свої показання.
Якщо ви хочете зробити вашу усмішку здоровою та красивою, в першу чергу вам необхідно записатися на консультацію до стоматолога.
Лікар грамотно, враховуючи ваші побажання та можливості, проведе діагностику та запропонує вам варіанти вирішення ваших проблем.
Важливим етапом в естетичній реставрації фронтальних (передніх) зубів є, також, і підбір кольору та гарна гігієна ротової порожнини для більш тривалого терміну служби композитних реставрацій. Тому після консультації піде процедура професійної гігієни ротової порожнини.
Професійна гігієна ротової порожнини дозволить очистити зубні ряди від нальоту та зубних відкладень, що зробить вас на крок ближче до здорової посмішки.
У нашій поліклініці зібрані фахівці різних сфер, які працюють у команді та пацієнтам не складе труднощів та витрат часу на пошуки дозволу всіх етапів до нової посмішки.
Не варто чекати, коли ваша усмішка стане проблемною і почне вас обтяжувати вже сьогодні, запишіться на прийом до стоматолога в нашій поліклініці №1. Ми можемо надати вам великий вибір фахівців у будь-який зручний для вас час. Адже треба завжди пам'ятати, що запорука гарної та здорової посмішки – профілактика!
А ви давно робили професійне чищення порожнини рота, яка підтримує чистоту та здоров'я всіх зубів? Якщо ваша відповідь – так, тоді не варто відкладати на потім, запишіться на консультацію до стоматолога до стоматологічної поліклініки вже зараз.

Статтю написала
лікар - стоматолог
Бачинська Тамара
Леонідівна


Детальніше про лікаряЗаплануйте Ваш візит

-->