Про поліклініку

Дорослим

Дітям

Лікарі

Прейскурант

Реєстратура

Контакти

Дорослим: пр.Д.Яворницького, 12   Дітям:вул.Шевченко,6а 

Терапевтична

СТОМАТОЛОГІЯ
Лікування каріозних та некаріозних уражень твердих тканин зубів та їх ускладнень.
Детальніше

Хірургічна

СТОМАТОЛОГіЯ
Видалення зубів. Резекція верхівки кореня зуба. Видалення доброякісних новоутворень. Лікування травм зубощелепної системи. Імплантологія.
Детальніше

Ортопедична

СТОМАТОЛОГІЯ
Весь спектр заходів щодо відновлення жувальної ефективності порожнини рота. Усі види знімних та незнімних протезів.
Детальніше

Пародонтологія

Лікування та профілактика захворювань тканин пародонту та слизової оболонки порожнини рота. Професійна гігієна ротової порожнини.

Детальніше

Дитяча

стоматологія
Лікування молочних та постійних зубів, видалення зубів, дитячий лікар-ортодонт, рентген
Детальніше

Рентген

ДІАГНОСТИКА
Прицільний рентген знімок. 
Детальніше

Фізіотерапія

У СТОМАТОЛОГІЇ
Фізіотерапевтичне лікування захворювань ротової порожнини.
Детальніше

Запис на прийом

СТОМАТОЛОГІЧНА ДОПОМОГА ДОРОСЛИМ:
пр.Д.Яворницкого, 12А
(096) 032-06-70
(066) 578-78-90
пр.Героев, 22
(068) 883-34-26
вул.Соледарська, 36
(067) 400-68-65
вул.Липнева, 30
СТОМАТОЛОГІЧНА ДОПОМОГА ДІТЯМ:
ул.Шевченко, 6А
(068) 833-62-27
(095) 488-14-84
ул.Паникахи, 53
(066) 281-70-72
пр.Героев, 22
(068) 883-34-26

Години роботи

СТОМАТОЛОГІЧНА ДОПОМОГА ДОРОСЛИМ:
Понеділок-П'ятниця
з 8:00 до 19:00
Субота
з 8:00 до 19:00
Неділя
з 8:00 до 19:00 ургентна стом. доп.
за адресою
пр.Д.Яворницького, 12а
СТОМАТОЛОГІЧНА ДОПОМОГА ДІТЯМ:
Понеділок-П'ятниця
з 8:00 до 18:00
Субота
з 9:00 до 15:30
РЕНТГЕН-ДІАГНОСТИКА:
Понеділок-П'ятниця
з 8:00 до 19:00
Субота
з 8:00 до 18:00

Розклад лікарів

Електронний графік відображає адреси, зміни, години роботи лікарів-стоматологів поліклініки
Ознайомитись

Ургентна стоматологічна допомога

!!! УВАГА !!! На даний час невідкладна стоматологічна допомога надається тільки в години роботи поліклініки

Надання стоматологічної допомоги

учасникам бойових дій по м. Дніпро
  • Згідно закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх  соціального захисту» ст. 12, учасникам бойових дій  та особам прирівняних до них надається першочергове безплатне зубопротезування (за винятком протезування з дорогоцінних металів).
  • Учасник бойових дій має звернутися до лікувального закладу та стати на чергу. При собі мати такі документи:
    - паспорт з пропискую м. Дніпро;
    - посвідчення УБД;
    - ІНН.
  • На підставі цього діє комплексна програма «Здоров’є населення м. Дніпра» на 2023-2027рр. Згідно з цією програмою ми здійснюємо підготовку до протезування та забезпечення зубним протезуванням учасників бойових дій на основі сучасних технологій «Металокерамічні незнімні конструкції, операції імплантації з наступним протезуванням, використанням сучасних матеріалів для повних знімних протезів» за медичними показанням.


Видалення зуба мудрості Дніпро

Видалення зуба мудрості — стоматологічна процедура, яка відома багатьом із нас. Деякі вже були пацієнтами стоматолога-хірурга, і операція видалення зуба мудрості у м. Дніпро відома їм не з чуток. Іншим тільки доведеться видалити зуб мудрості.

Восьмі зуби у зубному ряду, які прорізаються у людини вже у дорослому віці, називають зубами мудрості. Найчастіше зуби мудрості прорізуються від 17 до 25 років. Але буває, що вісімки починають рости і після 30 і навіть 40 років.

Зуби мудрості прорізуються на краю щелепи, в місцях, в яких раніше не було молочних зубів, це і є основним фактором того, що зуб мудрості прорізується болісно і довго. В області прорізування восьмого зуба знаходиться твердий шар кістки і ясна. І період росту і прорізування зуба мудрості може розтягнутися не на один рік. Процес досить болісний і не дуже приємний для людини.

Як наслідок того, що зуб мудрості росте довго, він може псуватися. На зубі мудрості може почати розвиватися карієс ще до того, як зуб повністю виросте. І як наслідок карієс згодом може перерости у пульпіт. Якщо зуб мудрості все ж таки прорізався і виріс здоровий і нормальний, подальша проблема з якою ми стикаємося, це утворення нальоту на вісімці, що призводить до руйнування коронкової частини зуба. Це відбувається, тому що чистити такі зуби часто дуже складно, а часом неможливо через особливості анатомічної будови щелепи.

Чому в деяких випадках видалення зуба мудрості є оптимальним рішенням.

Зуб мудрості росте болісно, складно, а головне досить тривалий час. У результаті часто зростає під кутом, знаходиться глибоко під кісткою. Нерідко, трапляються випадки, коли зуб мудрості, що тільки прорізався, вже вражений карієсом. Карієс може торкнутисяя нерва, і буде необхідним в процесі лікування пломбувати канали. У деяких випадках пломбувати канали неможливо через те, що зуб розташований таким чином, що у лікаря-стоматолога немає можливості «дістатись» і провести якісне лікування, або структура зубних каналів така, що запломбувати їх якісно не можна. Тому, у ряді випадків, лікар стоматолог, повідомивши пацієнта про всі необхідні відомості, пропонує видалити зуб мудрості.

Видаляти чи лікувати зуб мудрості, лікар стоматолог завжди пропонує прийняти таке рішення взаємно з пацієнтом. Попередньо надаючи пацієнту всю інформацію, виявлену під час огляду, діагностики або попереднього лікування. Обговоривши з пацієнтом усі позитивні та негативні моменти видалення зуба мудрості.

Яка буде операція з видалення зуба мудрості – простою чи складною залежить від великої кількості факторів та умов.

Просте видалення зуба мудрості можливе, якщо у пацієнта розвивається пародонтит, при цьому природний цемент, який утримує корінь, ушкоджується, що веде до розхитування. Видалити такий зуб дуже просто. В даному випадку на складність може вплинути кількість наявних у зуба коренів, складність їх форм. Якщо не виявляється ніяких труднощів, то операція видалення зуба мудрості зі знеболюючим уколом може зайняти максимум 30 хвилин.

Але часто існує ряд факторів, які дуже ускладнюють роботу стоматолога і операція з видалення зуба мудрості стає складною.

  • Затримка при прорізуванні зуба мудрості,
  • Зростання зуба мудрості відбувається під кутом і контактує з коренем сьомого (що знаходиться по сусідству) зуба. Дуже часто зуби мудрості ростуть під неправильним кутом. Якщо зуб мудрості «дивиться в центр», це тягне за собою появу хворобливості, можливе зміщення решти ряду, проблеми з коренем зуба мудрості і в більшості випадків «страждає» сімка, що стоїть поруч. Другий варіант, коли зуб мудрості росте нахилившись у бік щоки, зветься дистальний. У цьому випадку постійно травмуватиметься щока та слизова оболонка.
  • Під зубом мудрості утворилася кіста з пошкодженням кісткової тканини. Кіста досягає таких розмірів, що торкається досить великої області поруч. В даному випадку стоматолог намагається врятувати всі зуби, які знаходяться поруч, здобути виявлене утворення. Наступний етап це лікування щелепи із призначенням протизапальних препаратів, антибіотиків.
  • Анкілоз, це коли відбувається зрощення з кісткою зуба мудрості.
  • У деяких випадках видалення вісімки відбувається частинами, оскільки інший спосіб видалення зуба мудрості не можливий.
  • Ретенція, не повне часткове прорізування, є однією з найскладніших операцій із видалення зуба мудрості. Зуб до кінця не прорізався і застряг під окістям. На поверхні ясен видно лише 1/3, максимум 2/3 зуба. У такому випадку у пацієнта зазвичай опухає щока, він постійно відчуває біль, який заважає нормальній якості життя, можлива поява неприємного запаху з рота. Причин виникнення цієї ситуації може бути багато, найхарактерніша причина, це недостатня кількість місця. Проблемний зуб може прорізуватися протягом кількох років, болі то виникають, то вщухають. Але зволікати з цим не треба, необхідно відвідати стоматолога і в даному випадку правильним рішенням буде видалити зуб мудрості не відкладаючи, не посилювати і не продовжувати ситуацію, що негативно склалася, щоб до двадцяти - двадцяти п'ятирічного віку не довелося носити брекети.

Протипоказання щодо видалення зуба мудрості.

Є ряд випадків і захворювань, при яких видалення зуба мудрості є не тільки не рекомендованою операцією, а забороняється категорично, тому що це завдасть не тільки серйозної шкоди здоров'ю, а й можливо загрози життю.

  • Якщо людина має захворювання крові, які призводять до порушення згортання крові.
  • Цукровий діабет, який не дає нормально відбуватися регенерації тканин. Рана, яка утворилася в ході операції з видалення зуба мудрості, може тривалий період не гоїтися, що дасть поштовх для розмноження патогенних бактерій.
  • Перші два місяці вагітності та останній місяць перед пологами.
  • Алергія на медикаменти, які лікар планує застосовувати під час анестезії.

Можливі ускладнення після видалення зуба мудрості та що не можна робити.

У будь-якому випадку, навіть якщо ситуація не була дуже складною і видалення зуба мудрості пройшло успішно, реабілітаційний період проходить протягом 1-2 тижнів. Стоматолог прописує пацієнту препарати для полоскання, внутрішнього застосування та дає пацієнту рекомендації щодо правильного післяопераційного догляду.

Яких рекомендацій слід дотримуватись після операції видалення зуба мудрості:

  • Першу годину після операції не можна пити і не їсти.
  • Першу добу після операції не рекомендується їсти і пити на той бік, де була проведена операція. Їжа має бути досить м'яка.
  • Не можна в день операції приймати гарячу ванну та ходити у лазню
  • У день операції не можна полоскати рот, інакше можливо вимити згусток, що утворився, після цього може початися альвеоліт - запальний процес в лунці.
  • Якщо є набряк після операції, який не проходить кілька діб, слід звернутися негайно до лікаря.
У будь-якому випадку, якщо ви помітили якісь неприємні відчуття, біль протягом деякого часу не минає, набряк не спадає, не зволікайте, не займайтеся самолікуванням, зверніться до лікаря.

Якщо ухвалено рішення видалити зуб мудрості.

Це можливо зробити у нашій стоматологічній поліклініці No1 у м. Дніпро. У нашій стоматології працює команда стоматологів хірургів, які мають як глибокі теоретичні, так і практичні навички, що постійно удосконалюються у своїй професії. Рекомендуємо вам звертатися до грамотних фахівців, адже операція видалення зуба мудрості вимагає високого професіоналізму та глибоких знань, щоб все пройшло успішно і без подальших проблем і ускладнень.

Статтю написав
лікар-стоматолог

Чередник Олександр 
Вікторович




Діагностика

Поліклініка оснащена сучасним рентгендіагностичним обладнанням для проведення прицільних дентальних рентгензнімків та панорамних знімків зубощелепної системи.

Лікування

Проводяться всі реабілітаційні заходи щодо відновлення жувальної ефективності, використовуючи як перевірені часом класичні технології, так і новітні розробки у сфері стоматології.

Профілактика

Для профілактики та лікування стоматологічних захворювань використовуються фізіотерапевтичні процедури. У поліклініці проводиться професійна гігієна ротової порожнини.

Страхова медицина

Обслуговування пацієнтів, які мають страховий поліс більш ніж у 10 страхових компаніях

 Найвища  категорія

Поліклініка має найвищу кваліфікаційну категорію.

Сертифікат відповідальності

Сертифицирована по системе качества ДСТУ ISO 2009.

 Наша команда

У нашій поліклініці працює висококваліфікований лікарський колектив
Стоматологічне відділення Професіоналізм,
гідний

Вашої довіри!
Хірургічне
відділення
Досвід
створює
результат!


Ортопедичне
відділення
Ми хочемо, щоб Ви посміхались!
Посмішка – це Ваша візитна картка!
Дитяче
відділення
Індівідуальний комплексний
підхід у збереженні
стоматологічного здоровья дітей!

Сяюча посмішка на все життя!

Наші новини, цікаві публікації, пізнавальні статті про стоматологію....
Важливо отримати своєчасну стоматологічну допомогу! Без сумніву, стоматологи грають важливу роль у житті людини.
Не варто боятися стоматолога
Краще з ним потоваришувати!


Лікування лазером у стоматології Основною сферою застосування високоінтенсивного лазерного випромінювання є пародонтологія.
До стоматолога – кожні півроку! До 85% дорослого населення знаходиться в групі ризику стоматологічних захворювань.

Заплануйте Ваш візит

-->