Про поліклініку

Дорослим

Дітям

Лікарі

Прейскурант

Реєстратура

Контакти

Дорослим: пр.Д.Яворницького, 12   Дітям:вул.Шевченко,6а 

Цікаві факти про стоматологію


В15 столітті за часів Людовіка XI набув поширення міф про те, що ретельне пережовування їжі спричиняє появу нових зморшок. І модники, намагаючись щосили не "нажить" собі небажаних зморшок перестали жувати, а вживали в їжу лише їжу, яку можна "пити".
В даний час більшості людей, які постійно відвідують стоматолога і стежать за здоров'ям своїх зубів, відомо, що в міру тверда їжа не тільки не шкідлива, але і корисна для зубів і ясен.
Але, як говорить народне прислів'я: "Немає зла без добра". Адже саме в ті часи і був винайдений французькими кулінарами їхній знаменитий крем-суп.

Хоча професія стоматолога і є однією з найдавніших у світі. Але все ж таки раніше хорошими зубами могли похвалитися одиниці людей.
Інші змушені були приховувати нестачу зубів чи поганий запах.
Проблеми із зубами були у всіх станів. І деяким дамам з вищого суспільства, віяло служило не лише гарним аксесуаром і способом пококетувати з кавалером, а й ширмою для приховування проблем із зубами – прикрити беззубий рот чи відігнати неприємний запах, нездорових зубів.

Незбалансовані та низькокалорійні дієти можуть негативно позначитися як на всьому організмі загалом, так і на здоров'ї зубів зокрема. Це і розвиток карієсу та виникнення запальних процесів у порожнині рота і навіть – втрата зубів!
Тому, щоб позбутися зайвих кілограм, можливо краще зайнятися спортом і відмовитися від "тортиків", які такі шкідливі як для зубів так і для талії..

Сяюча посмішка на все життя!

Наші новини, цікаві публікації, пізнавальні статті про стоматологію....
Цікаві факти про стоматологію
А ви знали, що стоматологія дуже давня професія?
Публікації
Відповіді на найпоширеніші питання пацієнтів


Захворювання у стоматології
Опис захворювань, симптоми, причини, діагностика, лікування, профілактика.
Цікаве про нас!
Цікаві нотатки про роботу КНП "Стоматологічна поліклініка 1" ДМР

Заплануйте Ваш візит

-->