Про поліклініку

Дорослим

Дітям

Лікарі

Прейскурант

Реєстратура

Контакти

068

Цікаві факти про стоматологію


В15 столітті за часів Людовіка XI набув поширення міф про те, що ретельне пережовування їжі спричиняє появу нових зморшок. І модники, намагаючись щосили не "нажить" собі небажаних зморшок перестали жувати, а вживали в їжу лише їжу, яку можна "пити".
В даний час більшості людей, які постійно відвідують стоматолога і стежать за здоров'ям своїх зубів, відомо, що в міру тверда їжа не тільки не шкідлива, але і корисна для зубів і ясен.
Але, як говорить народне прислів'я: "Немає зла без добра". Адже саме в ті часи і був винайдений французькими кулінарами їхній знаменитий крем-суп.

Хоча професія стоматолога і є однією з найдавніших у світі. Але все ж таки раніше хорошими зубами могли похвалитися одиниці людей.
Інші змушені були приховувати нестачу зубів чи поганий запах.
Проблеми із зубами були у всіх станів. І деяким дамам з вищого суспільства, віяло служило не лише гарним аксесуаром і способом пококетувати з кавалером, а й ширмою для приховування проблем із зубами – прикрити беззубий рот чи відігнати неприємний запах, нездорових зубів.

Незбалансовані та низькокалорійні дієти можуть негативно позначитися як на всьому організмі загалом, так і на здоров'ї зубів зокрема. Це і розвиток карієсу та виникнення запальних процесів у порожнині рота і навіть – втрата зубів!
Тому, щоб позбутися зайвих кілограм, можливо краще зайнятися спортом і відмовитися від "тортиків", які такі шкідливі як для зубів так і для талії..

Сяюча посмішка на все життя!

Наші новини, цікаві публікації, пізнавальні статті про стоматологію....
Цікаві факти про стоматологію
А ви знали, що стоматологія дуже давня професія?
Публікації
Відповіді на найпоширеніші питання пацієнтів


Захворювання у стоматології
Опис захворювань, симптоми, причини, діагностика, лікування, профілактика.
Цікаве про нас!
Цікаві нотатки про роботу КНП "Стоматологічна поліклініка 1" ДМР

Заплануйте Ваш візит

-->