Про поліклініку

Дорослим

Дітям

Лікарі

Прейскурант

Реєстратура

Контакти

068

На этой странице расположены вступительные части к публикациям - ответам на вопросы, которые часто задают  пациенты, приходя на консультацию в нашу стоматологическую поликлинику №1.  А так же много другой  интересной и познавательной информации.


Особенности гигиены полости рту у пациентов с конструкциями, фиксированными на имплантах

Искусственные протезы требуют особого ухода, особенно протезы установленные на имплантах. При неправильном и нерегулярном уходе за конструкциями на имплантах возможно появление воспалительного процесса, который может привести к  переимплантиту и как следствие утрате импланта.


Лікування лазером

Широке впровадження в медицину лазерних технологій, яке ми можемо спостерігати останнім часом, не пройшло і стоматологію. Безперечно, основною сферою застосування високоінтенсивного лазерного випромінювання є пародонтологія. У комплексі з іншими методами вдається досягти стійкої реабілітації при швидкопрогресуючих та агресивних формах пародонтиту, і в тих випадках, коли традиційний підхід до лікування закінчується масовою хірургічною санацією. Можна говорити про певний прорив у консервативних методах лікування в пародонтології, коли без застосування дорогих хірургічних методів ми можемо досягти хороших результатів, що робить нашу допомогу більш доступною.

Лечить или не лечить зубы  во время беременности.

Одним из множества вопросов, которые могут возникнуть у женщины ждущей ребёнка – это вопрос, лечить или не лечить зубы во время беременности.

Сяюча посмішка на все життя!

Наші новини, цікаві публікації, пізнавальні статті про стоматологію....
Цікаві факти про стоматологію
А ви знали, що стоматологія дуже давня професія?
Публікації
Відповіді на найпоширеніші питання пацієнтів


Захворювання у стоматології
Опис захворювань, симптоми, причини, діагностика, лікування, профілактика.
Цікаве про нас!
Цікаві нотатки про роботу КНП "Стоматологічна поліклініка 1" ДМР

Заплануйте Ваш візит

-->