Про поліклініку

Дорослим

Дітям

Лікарі

Прейскурант

Реєстратура

Контакти

Дорослим: пр.Д.Яворницького, 12   Дітям:вул.Шевченко,6а 

На цій сторінці розміщені вступні частини до публікацій – відповідей на запитання, які часто задають пацієнти, приходячи на консультацію до нашої стоматологічної поліклініки №1. А так само багато іншої цікавої та пізнавальної інформації.Особливості гігієни порожнини рота у пацієнтів із конструкціями, фіксованими на імплантах.

Штучні протези вимагають особливого догляду, особливо встановлені протези на імплантах. При неправильному та нерегулярному догляді за конструкціями на імплантах можлива поява запального процесу, що може призвести до переімплантиту та як наслідок втрати імпланту.


Лікування лазером

Широке впровадження в медицину лазерних технологій, яке ми можемо спостерігати останнім часом, не обійшло і стоматологію. Безперечно, основною сферою застосування високоінтенсивного лазерного випромінювання є пародонтологія. У комплексі з іншими методами вдається досягти стійкої реабілітації при швидкопрогресуючих та агресивних формах пародонтиту, і в тих випадках, коли традиційний підхід до лікування закінчується масовою хірургічною санацією. Можна говорити про певний прорив у консервативних методах лікування в пародонтології, коли без застосування дорогих хірургічних методів ми можемо досягти хороших результатів, що робить нашу допомогу більш доступною.

Лікувати або не лікувати зуби під час вагітності

Одним із безлічі питань, які можуть виникнути у жінки, яка чекає дитину, – це питання, лікувати або не лікувати зуби під час вагітності

Сяюча посмішка на все життя!

Наші новини, цікаві публікації, пізнавальні статті про стоматологію....
Цікаві факти про стоматологію
А ви знали, що стоматологія дуже давня професія?
Публікації
Відповіді на найпоширеніші питання пацієнтів


Захворювання у стоматології
Опис захворювань, симптоми, причини, діагностика, лікування, профілактика.
Цікаве про нас!
Цікаві нотатки про роботу КНП "Стоматологічна поліклініка 1" ДМР

Заплануйте Ваш візит

-->