Про поліклініку

Дорослим

Дітям

Лікарі

Прейскурант

Реєстратура

Контакти

Дорослим: пр.Д.Яворницького, 12   Дітям:вул.Шевченко,6а 

Лікування лазером

Широке впровадження в медицину лазерних технологій, яке ми можемо спостерігати останнім часом, не обійшло і стоматологію. Безперечно, основною сферою застосування високоінтенсивного лазерного випромінювання є пародонтологія. У комплексі з іншими методами вдається досягти стійкої реабілітації при швидкопрогресуючих та агресивних формах пародонтиту, і в тих випадках, коли традиційний підхід до лікування закінчується масовою хірургічною санацією. Можна говорити про певний прорив у консервативних методах лікування в пародонтології, коли без застосування дорогих хірургічних методів ми можемо досягти хороших результатів, що робить нашу допомогу більш доступною.
Можливості застосування лазерних технологій у стоматології не обмежується лише практикою лікаря-пародонтолога. Вони знаходять гідне місце в терапевтичній, ортопедичній, і, звичайно, хірургічній стоматології.
Унікальні властивості високоінтенсивного лазерного випромінювання та механізм його впливу на біологічні тканини визначає цілу низку переваг лазерного впливу перед іншими хірургічними методами, що застосовуються у стоматології.
У терапевтичній стоматології застосовується при лікуванні кореневих каналів, коли можна досягти стерилізації дентину з ефективністю 99,9%, забезпечуючи тим самим високий антимікробний ефект щодо мікрофлори, що міститься у кореневому каналі зубів з ускладненим карієсом.
Ендодонтичне лікування проведене за допомогою лазера, що забезпечує помітне збільшення успішного лікування запальних процесів у зубах забезпечуючи водночас відновлення структури кісткової тканини на місці випаровування лазером переапікальних запальних процесів. Також зменшується потреба медикаментозного лікування.
Лазерна дія використовується для лікування дентальної СОПР з метою випаровування патологічно змінених м'яких тканин та стимуляції відновлення регенерації сусідніх ділянок. При цих процедурах не потрібне застосування анестезії. Кровотечі під час лікування немає.

Переваги лазерної хірургії:

  • безкровна операція дає хірургу хороший огляд під час усієї процедури, скорочує час операції. Рани залишаються відкритими короткий час, що знижує ризик інфікування;
  • одночасна дезінфекція тканини зменшує ймовірність інфікування, яке є одним із найчастіших ускладнень після операції;
  • знижується потреба у місцевій анестезії – невеликий біль або його відсутність після лазерної операції доставить пацієнтові більше комфорту та скоротить час хірургічної процедури;
  • лазерна хірургія забезпечує більш швидке загоєння ран із меншим післяопераційним дискомфортом та набряком.
Інакше висловлюючись, під символічною інфільтраційною анестезією ми робимо операції френектомія вестибулопластики, видалення гіпертрофованих розростань слизової оболонки чи ясен, висічення каптуру при перикоронариті. Операції проводяться за лічені хвилини без необхідності накладання швів та пов'язок. При цьому пацієнт одразу реабілітується, тому немає жодних обмежень у їжі та після нашого втручання він не знаходиться у пошуку знеболювальних.

Процес загоєння

Скальпель, кріодеструкція обов'язково призведуть до набряку в зоні впливу, максимально вираженого протягом наступного дня, а з ним прийдуть біль та дискомфорт. Загоєння супроводжуватиметься появою місцевої грануляційної тканини, а механічна, хімічна дія на яку, в процесі прийому їжі, буде викликати подальше рецидивування, або загострення запального процесу, больового симптому.

Широкий спектр біологічної дії лазерного випромінювання забезпечує можливість проведення високоефективної багатофакторної патогенетичної терапії захворювань стоматологічного профілю. Зараз із твердою впевненістю можна сказати, що застосування лазерів у стоматології виправдане, економічно вигідне і є досконалішою альтернативою існуючим методам лікування стоматологічних захворювань. Застосування лазерних технологій відкриває нові можливості, дозволяючи лікарю-стоматологу запропонувати пацієнтові великий перелік мінімальних інвазивних, фактично безболісних процедур у безпечних для здоров'я стерильних умовах, які відповідають найвищим клінічним стандартам надання стоматологічної допомоги.

! Ми вважаємо, що діодний лазер займає гідне місце у кабінеті лікаря – стоматолога.Сяюча посмішка на все життя!

Наші новини, цікаві публікації, пізнавальні статті про стоматологію....
Цікаві факти про стоматологію
А ви знали, що стоматологія дуже давня професія?
Публікації
Відповіді на найпоширеніші питання пацієнтів


Захворювання у стоматології
Опис захворювань, симптоми, причини, діагностика, лікування, профілактика.
Цікаве про нас!
Цікаві нотатки про роботу КНП "Стоматологічна поліклініка 1" ДМР

Заплануйте Ваш візит

-->