Про поліклініку

Дорослим

Дітям

Лікарі

Прейскурант

Реєстратура

Контакти

068

Важливо отримати своєчасну стоматологічну допомогу

У комплексному лікуванні стоматологічних захворювань важливу роль займає хірургічна стоматологія. Без допомоги лікаря стоматолога-хірурга не зможуть виконати свою роботу лікарі стоматологи-терапевти та лікарі стоматологи-ортопеди: від проведення якісної анестезії до проведення операції з встановлення імплантатів.Генеральний директор Василишина Марта Володимирівна, вже понад 18 років, підтримує всі інноваційні технології у КНП "Дніпропетровська стоматологічна поліклініка №1" ДМР". У поліклініці були впроваджені такі сучасні методики хірургічного лікування стоматологічних хворих:
  • атравматичне видалення зуба "мудрості" з використанням "п'єзохірурга";
  • зубозберігаючі операції з резекцією верхівки кореня, на верхніх та нижніх щелепах;
  • гемісекції;
  • заміщення кісткових дефектів після хронічних запальних процесів з використанням остеоіндуктивних матеріалів;
  • корекція рельєфу беззубних щелеп під знімне протезування;
  • установка зубних імплантів для подальшого їх використання в зубопротезуванні.

Колектив поліклініки бере активну участь у реалізації комплексної програми "Здоров'я населення міста Дніпро на 2016-2020 рік", що дає змогу проводити реабілітацію учасників бойових дій АТО сучасними методиками.

Лікарі стоматологи-імплантологи пройшли курси з імплантології. Було придбано обладнання для проведення операції з імплантології: у 2017р. - 30 зубних імплантів, у 2018 р - 90 імплантів.

У хірургічному відділенні працюють висококваліфіковані лікарі стоматологи-хірурги: 2 лікарі-вищої категорії, 9 лікарів - 1 категорії, 2 лікарі-2 категорії та 2 молодих спеціалісти без категорії.

У поліклініці довгі роки працює кабінет невідкладної допомоги, в якому ведеться прийом пацієнтів з гострим болем, у вихідні, святкові дні, і в нічний час. Фахівці кабінету надають невідкладну стоматологічну допомогу, при необхідності направляють на стаціонарне лікування, проводять висококваліфіковану консультацію. Важливо отримати своєчасну стоматологічну допомогу, оскільки зубний біль одна з найбільш нетерпимих.

Лікарі стоматологи-ортопеди завдяки використанню сучасних методик відновлення опорних зубів та використання імплантантів можуть відновлювати зубощелепний апарат сучасними ортопедичними конструкціями, що дозволяє пацієнтам пройти реабілітацію на сучасному високотехнологічному рівні з позитивним прогнозом.

Потужне хірургічне стоматологічне забезпечення є запорукою успіху у комплексному лікуванні стоматологічних захворювань із подальшою реабілітацією.

Гарна посмішка - ключ до особистого щастя!


Без сумніву, стоматологія відіграє важливу роль у долі людини, – каже генеральний директор поліклініки Марта Володимирівна Василишина, лікарка вищої категорії, Заслужений лікар України. - Адже гарна посмішка може мати величезне значення у долі людини.

Часто наші фахівці вказують стоматологічну допомогу молодим людям та дівчатам, які мають намір вийти заміж. Це дає їм впевненість у собі, своїй зовнішності та допомагає розпочати щасливе сімейне життя.


Не варто боятися стоматологів – краще з ними потоваришувати!Фахівці стоматологічної поліклініки №1 зазначають, що сучасні методи знеболювання та передові технології лікування та протезування дозволяють максимально виключити болючі відчуття та дискомфорт.
А кваліфікаційні співробітники роблять все, щоб створити позитивну атмосферу та комфортно надати допомогу пацієнтам.
"Дуже допомагає попередня розмова з пацієнтом, - зазначає Олена Вікторівна Фетісова, медичний директор стоматології №1. - Потрібно привернути людину до себе, заспокоїти, подолати психологічний бар'єр. І це забезпечить майже 90% успіху лікування. Важливо, щоб пацієнти не хвилювалися і розуміли , у якому напрямку та до якої мети йде лікування."

Заплануйте Ваш візит

-->