Про поліклініку

Дорослим

Дітям

Лікарі

Прейскурант

Реєстратура

Контакти

068

Страхова медицина

КНП «Дніпропетровська стоматологічна поліклініка 1» ДМР наразі обслуговує пацієнтів, які мають страховий поліс у понад 10 страхових компаніях, серед яких:

 


Застраховані пацієнти, за посередництвом страхових компаній, мають можливість отримати повний спектр стоматологічних послуг на високому рівні, відповідно до своїх страхових пакетів.

Медичне страхування – це вид особистого страхування, який гарантує людині у разі виникнення страхового випадку отримання медичної допомоги та компенсацію витрат за придбання медикаментів з допомогою страхової компанії.

До медичного страхування відносять види страхування, у яких об'єктом страхування є майнові інтереси, пов'язані із життям, здоров'ям, працездатністю страхувальника чи застрахованого.
В даний час існує багато програм медичного страхування, які передбачають погашення фінансових витрат на лікування. Крім покриття всіх медичних витрат, пацієнту гарантують високу якість обслуговування.

Програми медичного страхування можуть бути:

  • стандартними, у разі корпоративного страхування працівників,
  • індивідуальними, що формуються у вигляді конструктора, враховуючи всі потреби та запити клієнта.
Добровільне медичне стоматологічне страхування може включати:
  • профілактичний огляд,
  • консультацію стоматолога,
  • терапевтичне лікування,
  • хірургічне лікування,
  • пародонтологічне лікування
  • отопедичне лікування
  • орентген
  • анестезію

Комплексна програма медичного страхування включає захист від непередбачених витрат на оплату медичної стоматологічної допомоги та медикаментів у разі захворювання, а також відшкодування збитків у разі отримання травми.

Страхова сума у ДМС встановлюється на вибір страхувальника у межах, які передбачають конкретні програми медичного страхування.
Тарифи на медичне страхування залежать від переліку ризиків, рівня програм, кількості застрахованих, регіону обслуговування, стану здоров'я страхувальника та визначаються, як правило, після проходження медогляду.
Договір медичного страхування є угодою між страхувальником та страховою організацією, за якою медична організація зобов'язується організовувати та фінансувати надання медичної допомоги певного обсягу та якості чи інших послуг за програмами ДМС.
Договір ДМС визнається укладеним з сплати першого страхового внеску, якщо умовами договору не передбачено інше.Запрошуємо до співпраці страхові компанії.

Запрошуємо підприємства для укладання договорів щодо обслуговування співробітників:
- профілактичні огляди,
- терапевтичне лікування,
- хірургічне лікування,
- ортопедичне лікування,
- пародонтологічне лікування,
- функціональна діагностика,
- рентген – діагностика

Діє гнучка система знижок.

Заплануйте Ваш візит

-->